Про компанію RIGHT SOLUTION

Компанія Right Solution (“Райт Солюшн”) – це проект з іноземними інвестиціями, що спеціалізується на геологічному вивченні родовищ бурштину, добуванні корисних копалин, розробці кар’єрів, а також діяльності у сфері інжинірингу, геології та геодезії і наданні послуг технічного консультування у цих галузях.

Компанія заснована у 2015 році в місті Овруч Житомирської області, коли Україна вперше заговорила про реальні кроки з легалізації ринку бурштину і з’явилися перспективи для відбудови галузі.

 На сьогодні Right Solution володіє трьома спеціальними дозволами на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку родовищ бурштину в північних районах Житомирської області на території понад 5,5 тисяч гектарів. Після завершення дослідження надр та захисту дослідно-промислової розробки компанія подаватиме документи на отримання ліцензії для видобутку бурштину на розвіданих ділянках.

Ми переконані, що бурштин повинен стати брендом України на світовому ринку, адже Україна має величезні ресурси і повинна позбуватися репутації просто видобувача бурштину чи джерела сировини. Тому основна ідея компанії Right Solution – це не лише видобування бурштину, а й обробка каменю та збут готових виробів в Україні та за її межами